Podpořte Farnost Spálov v hlasování o turistickou známku pro Maria Stein

MariaSteinSpálov - Získat dřevěnou turistickou známku pro kostel nebo poutní místo není samozřejmost. O tom, jaký motiv ponesou sběrateli vyhledávaná kolečka s kovovým očkem, rozhoduje veřejné hlasování na stránce výrobce turistických známek. Návrh na zařazení turistické destinace mohou příznivci podpořit a odpůrci naopak zmařit.

Své o tom ví duchovní správce farnost Spálov P. Zdenko Vavro, který o turistickou známku usiluje už potřetí. „Chtěli bychom nechat vyrobit tento sběrateli vyhledávaný předmět pro poutní místo Panny Marie ve Skále. Poutníci se po známkách ptají. Dvakrát jsme o ně požádali, ale byli jsme přehlasování,“ uvedl otec Zdenko.

Aktuální hlasování probíhá do 25. 11. a hlas pro poutní místo „Maria Stein“ mohou přihodit jen ti, kteří jsou na stránce www.turisticke-znamky.cz registrováni. Množství přičtených hlasů ovlivňuje také to, kolik má hlasující doma turistických známek. Kdo má jen jednu, může záměr na výrobu nového odznaku podpořit jen jedním hlasem. Kdo jich má však více než 200, tak jeho kliknutí má sílu pěti hlasů.

„Chtěl bych příznivce poutního místa Panny Marie ve Skále poprosit o podporu v tomto hlasování. Nyní naši snahu podporuje 17 hlasů, ale je tam už také 5 negativních,“ dodal P. Zdenko Vavro, který děkuje všem za podporu.

Jste zde: Home Zprávy Poslední zprávy Podpořte Farnost Spálov v hlasování o turistickou známku pro Maria Stein