V Ostravě probíhá Celostátní zdravotnická konference zdravotní péče Charity ČR

 Ostrava - Ve dnech 11. a 12. listopadu proběhne v Ostravě Celostátní zdravotnická konference zdravotní péče Charity Česká republika. Záštitu nad akcí převzal biskup ostravsko-opavský Mons. František Václav Lobkowicz i náměstek primátora statutárního města Ostravy Ing. Zbyňek Pražák. 

 

Do Ostravy tuto středu přijedou zaměstnanci zdravotních a sociálních služeb Charit z celé republiky, včetně nejvyššího managementu. Očekává se na dvě stě účastníků, kteří se budou vzdělávat a vyměňovat si své zkušenosti. Ve dnech 11. a 12. listopadu se budou vzdělávat na téma péče o potřeby zdravotnického pracovníka v charitní službě. Kromě odborníků z České republiky přijede tlumočit svou zkušenost také zástupkyně Vídeňské charitní centrály. Náročný dvoudenní program účastníkům zpestří také poznávání zajímavých ostravských lokalit v Dolní oblasti Vítkovic a na Landeku.

Konference by se nemohla uskutečnit bez finanční podpory statutárního města Ostravy a firem Sivak medical technology s.r.o., Klaro s.r.o., Nutricia a.s., Linet, Hartmann Rico a.s., MSM Group, Apos Brno, 2P Servis s.r.o., a Abena Untraco. Děkujeme.

Převzato z http://dchoo.caritas.cz/

 

 

Jste zde: Home Zprávy Poslední zprávy V Ostravě probíhá Celostátní zdravotnická konference zdravotní péče Charity ČR